Aktualizované : Dámy, kapacita konferencie je v tejto chvíli naplnená!

Ktoré ste to nestihli, tak registračný formulár bude aj naďalej prístupný a jeho vyplnením nám môžete na seba nechať kontakt. V prípade uvoľnenia miesta vás budeme hneď kontaktovať, najneskôr do 24.9.  Veríme, že táto konferencia nebude poslednou, preto aj keď sa nám nepodarí stretnúť spolu teraz, tak vás radi budeme informovať o ďalších akciách pre ženy v našej farnosti 🙂

Drahé ženy,
každá z nás je jedinečná a milovaná, nesie špeciálnu pečať, ktorú vtláča do tohto sveta. Tak, ako je sám nebeský Otec plný rozmanitosti a krásy, tak sme stvorené aj my. Nechajme Ho prebudiť, čo vložil do srdca každej jednej z nás.

Preto vás pozývame na prvú ženskú konferenciu v našej farnosti s názvom Ľúbezná, ktorá sa uskutoční 26. septembra v Pastoračnom centre sv. Jána Pavla II. na Sekčove. Túžime sa s vami stretnúť, modliť a povzbudiť sa navzájom do ďalších dní.

Téma konferencie je Boh mi zjavuje pravdu o mne.

Program začne ráno o 8.00 hod. a bude končiť večer približne o 19.00 hod.

Môžete sa tešiť na:

Zabezpečené bude malé občerstvenie počas dňa a večera.

Dobrovoľné vstupné je 10€.

Registrácia je vopred online do 20.9. alebo do naplnenia maximálnej kapacity, ktorá je 30 účastníčok nad 15 rokov. Registrovať sa môžete => TU

V prípade otázok môžete s nami komunikovať cez udalosť na Facebooku, mailom na lubezna.fkk@gmail.com alebo aj osobne s členkou z prípravného tímu na telefónnom čísle 0918 618 096.

Veríme, že nám mimoriadna situácia nenaruší zrealizovanie konferencie a budeme sa môcť spolu stretnúť :). O prípadných zmenách budeme informovať.

Tešíme sa na vás!

Tím ženskej konferencie Ľúbezná